Najlepsze trasy narciarskie w Dolinie Aosty

W północno-zachodniej części Włoch położona jest niezwykle malownicza i urzekająca naturalnymi walorami Dolina Aosty, która przyciąga turystów z całego świata. Dolina Aosty położona jest u stóp Alp, które tworzą naturalną granicę między nią a Francją i Szwajcarią. W tym miejscu znajdują się najwyższe szczyty Europy, a wśród nich i Matternhorn.

Dolina Aosty – trasy narciarskie

Dolina Aosty – narty i wiele więcej

Dolina Aosty słynie nie tylko z niezwykle atrakcyjnych widoków i skarbów natury, ale także licznych zabytków oraz narciarskich kurortów turystycznych, które przyciągają narciarzy z całego świata. Narty w Dolinie Aosty to jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie zimowych wakacji. Doskonale zorganizowana infrastruktura, hotele o wysokim standardzie oraz słynne ośrodki narciarskie to gwarancja satysfakcji dla nawet najbardziej wymagających wielbicieli zimowych sportów.

Rodzinne wyjazdy na narty w Dolinie Aosty

Trasy narciarskie w Dolinie Aosty okrzyknięte zostały jednymi z najpiękniejszych i najlepiej przygotowanych na każdy sezon turystyczny w Europie. Walory przyrodnicze, majestatyczne Alpy i wspaniałe stoki to powody, dla których z roku na roku przybywa tu coraz więcej narciarzy i snowboardzistów. Oferty zorganizowanych wyjazdów znajdziesz na stronie nastok.pl.